OzelEgitimdeIyiOrneklerBulusmasiSemineriGerceklesti

Özel Eğitimde İyi Örnekler Buluşması Semineri Gerçekleşti

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”8383,8382,8379,8380,8381,8384,8385″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]İstinye Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı ve Algı Aba Terapi Merkezi iş birliği ile düzenlenen “Özel Eğitimde İyi Örnekler Buluşması” semineri 18 Mayıs 2018 günü İstinye Üniversitesi 2. konferans salonunda gerçekleşti.

Seminerde özel gereksinimli çocukların eğitimleri ve ailelerin kabul süreçleri konuşuldu. “Özel Eğitimde 7 Dokunuş (Vaka Öyküleri)” sunumunu yapan Algı ABA Terapi Merkezi Program Koordinatörü Özge Özgeç ve Algı ABA Terapisti Hazal Önder ve Algı ABA Terapi Merkezi Yöneticisi Selim Parlak, S.A.’nın hikayesini ve eğitim sürecini dinleyicilerle paylaştılar ve öğrenmeyi öğretmenin önemine vurgu yaptılar.

Program sonunda İstinye Üniversitesi, Selim Parlak adına Daruşşafaka Cemiyetine bağış yaptıkları kartı ve Özge Özgeç ve Hazal Önder’e de teşekkür belgeleri takdim ettiler,[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]