AlgiABATerapiMerkeziBahcesehirÜniversitesinde

Algı ABA Terapi Merkezi, Bahçeşehir Üniversitesi’nde

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”8761″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Algı ABA Terapi Merkezi, Bahçeşehir Üniversitesi’ne Konuk oluyor…

Algı ABA Terapi Merkezi Yöneticileri ve Eğitmenleri, Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programında, Öğretim Görevlisi Seda Gökçe TURAN‘ ın Özel Eğitimde Uygulamalar Dersine konuk oluyor.

Özel Eğitimde Uygulamalar dersinin amacı, özel eğitim veren kurumlarda uygulama yapmaktır. Dersin kapsamında öğrencilerin kaynaştırma eğitimi alan, özel gereksinimli çocuklar için akademik, bilişsel ve dil gelişimine yönelik aktiviteleri planlaması ve uygulaması hedeflenmektedir.

Algı ABA Terapi Merkezi’nden Yönetici Parin Yakupyan ve Selim Parlak’ın katılımıyla 4 Ekim 2013’de gerçekleşen ilk ders keyifli geçmiştir. Tanışma, iş yaşamından beklentiler?, sektör tecrübeleri, iş alımlarında mülakatta nelere dikkat edilir?, eğitmenlerden beklentiler nelerdir?, ABA’da uygulanan teknikler ve aile psikolojisi gibi konularda karşılaşabilecekleri durumlarla ilgili paylaşımlarda bulunulmuştur.Ders sonunda konuşan öğrenciler, Algı ABA Terapi Merkezinin deneyimlerini ve tecrübelerini paylaşacak olmalarının mutluluğunu yaşadıklarını belirttiler.

Kaynak: Algı ABA’nın Algı ABA Terapi Merkezi, Bahçeşehir Üniversitesi’nde haberinden alınmıştır

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]