Algi10Yasinda

Algı 10 Yaşında

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_images_carousel images=”8295,8296,8297,8298,8299″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Algı Özel Eğitim Kurumları, kuruluşunun 10. yılını İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen yemek ile kutladı.

Kurumun 10 yıllık çalışmalarından kesitler içeren multivizyon gösterisi ile başlayan gece, Algı Özel Eğitim Kurumları Yöneticileri Selim PARLAK ve Parin YAKUPYAN’ın konuşmalarıyla devam etti. PARLAK VE YAKUPYAN konuşmalarında, 10 yıl önce kısıtlı imkanlarla kurdukları firmalarını pek  çok kuruluşa göre kısa sayılabilecek bir süre içinde sektörün lider firmaları arasına taşımayı başardıklarını, bu başarıda  firma çalışanlarından ailelere kadar herkesin önemli katkılarının bulunduğunu ifade ettiler.  Başlangıçtan bu yana kendilerine inanan ve güvenen tüm ailelere,  özverili çalışmaları nedeniyle de tüm çalışanlarına teşekkür eden PARLAK ve YAKUPYAN, bugüne kadar sergiledikleri istikrarlı çalışma yapılarına bundan sonra da devam ettireceklerini vurguladı.

Gecede belli bir yıllarını tamamlayan personellere özel hediyeler ve plaketler de verildi. Bir jest de Algı çalışanlarından geldi. Firmanın 10 yıldır yönetimini sağlayan Selim PARLAK ve Parin YAKUPYAN’a Algı çalışanları plaket sundular.

Ekip olarak halen ilk günkü heyecan ile işlerine sarıldıklarını, bu sayede de sağlıklı bir gelişim sergilediklerini söyleyen PARLAK, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Şirketimiz geride bıraktığı on yıllık süreçte kuruluş dönemini tamamlamıştır. Umuyoruz ki ikinci 10 yılımızı kutladığımız zaman çok daha gelişmiş bir kurum olarak karşınızda olacak. Firmamızın kurulduğundan beri bizlerle beraber olan ailelere, emeği geçmiş tüm arkadaşlarımıza ve değerli Algı Özel Eğitim Kurumları personeline teşekkür ediyoruz.”

 

10 yıl kutlaması açılış konuşmaları ve yemeğin ardından canlı müzik ile devam etti.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]