7. Ulusal Özel Eğitim Öğrenci Kongresi gerçekleşti

7. Ulusal Özel Eğitim Öğrenci Kongresi gerçekleşti

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”8757″ img_size=”full” label=””][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Algı Özel Eğitim Kurumları olarak sponsorları arasında yer aldığımız 7. Ulusal Özel Eğitim Öğrenci Kongresi Sakarya Üniversitesi kongre merkezinde 28-29 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşti. Algı Özel Eğitim Kurumları standı yoğun ilgi gördü.

Kongrede tematik panellere, farklı üniversitelerde görev yapmakta olan özel eğitim bölümü öğretim üyeleri tarafından gerçekleşen çalıştaylara, öğrenciler tarafından yapılan araştırma ve projelere yer verildi.

Üniversitelerin özel eğitim ve özel eğitim alanına katkıda bulunan diğer bölümlerinden lisans ve lisansüstü öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen kongre sonrası düzenleme kurulu tarafından önümüzdeki dönemde Karedeniz Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşeceği bilgisi verildi.

Algı Özel Eğitim Kurumları kurucularından Selim PARLAK’ında katılımıyla gerçekleşen kongrede kurumumuza kongre katılım belgesi verildi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]